• Home
  • keyboard_arrow_rightفصل های کاکتوس

فصل های کاکتوس

14 Series


Background

توی این بخش لیست فصل های پادکست کاکتوس رو می بینید. توضیح اینکه هر فصل گوینده خاص خودش و داره، یعنی شما میتونید فصلی رو انتخاب کنید که با گوینده اش ارتباط بهتری برقرار میکنید. ضمن اینکه عنوان اپیزودهای منتشر شده را هم میتونید ببینید.

برای شنیدن این فصل های کاکتوس در کست باکس اینجا رو کلیک کنید. تمام اپیزودهای پادکست کاکتوس رو در castbox میتونید بشنوید.

کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه.

در اپلیکیشن کاکتوس پلاس، پادکست فارسی خوب بشنوید. برای دانلود اپلیکیشن ارزش افزوده ای ما اینجا رو کلیک کنید.

رادیو هیواد یک برند تولید پادکست صوتی متعلق به گروه رپدامی‌باشد که محتوای مربوط به این برند در این کانال منتشر می‌شود. این رادیو برنامه‌های متنوعی دارد که در این صفحه منتشر می‌گردد. همچنین این برند در حوزه‌های دوبله و تولید محتوای متنی هم فعالیت می‌کتد. رادیو هیواد برند تجاری گروه رپدا می‌باشد که با فعالیت در حوزه‌های مختلف فرهتگ و هنر تلاش می‌کتد.

ضرب المثل یکی از برنامه‌های تولیدی رادیو هیواد می‌باشد که از طریق پادکست کاکتوس منتشر می‌شود.

راحله آذری برداشت های خودش را از کتاب شیوه نهنگ برای شنوندگان روایت می کند. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

فصل ویژه برنامه یکی از برنامه‌هایرادیو هیواد است که در پادکست کاکتوس منتشر شده است و به بررسی مناسبت‌های ملی مذهبی می‌پردازد. فصل ویژه برنامه به همت رادیو هیواد تلاش دارد تا نگاهی نو به مناسبت‌ها و آیین‌های ملی مذهبی داشته باشد.

Series

خلسه

خلسه یه فصل با محوریت دکلمه هست. دکلمه هایی با موضوعات مختلف که شما میتونید باتوجه به حالتون اون ها رو بشنوید. اگر حال دلتون خوب نیست یه دکلمه می تونه شما رو به حالت خلسه ببره. آرامش داشتن طی روزهای سخت، با اتفاق های مختلف می تونه از بین بره. دکلمه شنیدن ما رو از حال خودمون بیرون می بره و یکم آرامش بهمون هدیه میده. دکلمه براساس دلنوشته ها ساخته میشن و امیدواریم به شما انرژی خوبه بده.

Serie image

رادیو سیگنال یک پادکست با موضوع بورس هست؛ که هر هفته از طریق کاکتوس منتشر می شود. این پادکست ها به صورت آموزش بورس یا تحلیل بورس ارائه می شوند؛ تا برای همه مخاطبان بورس چه آماتور و چه حرفه ای جذاب باشد. ما تلاش می کنیم تا همراه خوبی برای شما در حوزه بورس و صنعت سرمایه گذاری باشیم؛ تا یک سرمایه گذاری جذاب و مفید رو تجربه کنید. رادیو سیگنال یک برنامه تعاملی است که با نظرات شما توسعه پیدا می کند. همهمانطور که می دانیم بورس یک صنعت در دنیا به شمار می آید و لازمه موفقیت در بورس آموزش و تحلیل درست در بازار سرمایه می باشد. بورس اوراق بهادار ایران در سال 1399 رشد چشمگیری به خود دید و نیاز آموزش در این صنعت دوچندان شد. اعتماد به افراد مختلف در این بازار فقط با آگاهی به نتیجه دلخواه می رسد.

Serie image

برداشت خوانی کتاب زبان بدن نوشته پویا ودایع توسط خانم اعظم نقابی در پادکست کاکتوس تولید و منتشر شده است. هدف تولید این پادکست آشنایی شما با موضوعات اصلی این کتاب می باشد. اگر با شنیدن این پادکست به این کتاب علاقه مند شدید می توانید از فروشگاه های آنلاین، نسخه چاپی یا الکترونیک این کتاب را تهیه کنید. یادگیری زبان بدن یه جهت موفقیت در روابط اجتماعی و نیز جلسات مذاکره مهم می باشد. به همین منظور کتاب های متفاوتی منتشر شده است. مهارت یادگیری زبان بدن کاملا اکتسابی است و شما با مطالعه و تمرین می توانید این مهارت ها را فرا بگیرید.

Serie image

برداشت هایی از کتاب رهبری سرالکس فرگوسن که آیه آقاخانی آن را روایت می کند. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

برداشت هایی از کتاب ملت عشق که اعظم نقابی آن را روایت می کند. یک روایت متفاوت و جذاب از این کتاب با صدایی دل نشین که برای شما ماندگار می شود. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

برداشت های مجتبی شایسته از کتاب از صفر به یک پیتر تیل که به صورت پادکست فارسی در کاکتوس منتشر شده است. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

متفرقه برداشت خوانی، مجموعه ای از آثار گویندگانی است که در پادکست کاکتوس منتشر شدده اند و برنامه های آن ها کامل نشده اند. محتوای این فصل ها در پادکست کاکتوس و با ایده اصلی تیم کاکتوس تولید شده و منحصرا با این برند منتشر می شوند. شما نیز می توانید به جمع گویندگان ما بپیوندید و به سادگی پادکست های خود را منتشر کنید. پادکست کاکتوس به جهت رشد فرهنگ و بالابردن آگاهی مردم ایران به تولید و انتشار پادکست در زمینه های مختلف می پردازد. شما نیز می توانید پادکست های خود را با تیم پادکست کاکتوس تولید کنید و یا پادکست های تولیدی خود را در رسانه کاکتوس منتشر کنید.

Serie image