• Home
  • keyboard_arrow_rightفصل های کاکتوس

فصل های کاکتوس

9 Series


Background

توی این بخش لیست فصل های پادکست کاکتوس رو می بینید. توضیح اینکه هر فصل گوینده خاص خودش و داره، یعنی شما میتونید فصلی رو انتخاب کنید که با گوینده اش ارتباط بهتری برقرار میکنید. ضمن اینکه عنوان اپیزودهای منتشر شده را هم میتونید ببینید.

برای شنیدن این فصل های کاکتوس در کست باکس اینجا رو کلیک کنید. تمام اپیزودهای پادکست کاکتوس رو در castbox میتونید بشنوید.

کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه.

در اپلیکیشن کاکتوس پلاس، پادکست فارسی خوب بشنوید. برای دانلود اپلیکیشن ارزش افزوده ای ما اینجا رو کلیک کنید.

رادیو سیگنال یک پادکست با موضوع بورس هست؛ که هر هفته از طریق کاکتوس منتشر می شود. این پادکست ها به صورت آموزش بورس یا تحلیل بورس ارائه می شوند؛ تا برای همه مخاطبان بورس چه آماتور و چه حرفه ای جذاب باشد. ما تلاش می کنیم تا همراه خوبی برای شما در حوزه بورس و صنعت سرمایه گذاری باشیم؛ تا یک سرمایه گذاری جذاب و مفید رو تجربه کنید. رادیو سیگنال یک برنامه تعاملی است که با نظرات شما توسعه پیدا می کند. همهمانطور که می دانیم بورس یک صنعت در دنیا به شمار می آید و لازمه موفقیت در بورس آموزش و تحلیل درست در بازار سرمایه می باشد. بورس اوراق بهادار ایران در سال 1399 رشد چشمگیری به خود دید و نیاز آموزش در این صنعت دوچندان شد. اعتماد به افراد مختلف در این بازار فقط با آگاهی به نتیجه دلخواه می رسد.

Serie image

برداشت هایی از کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی با اجرای الهه کاشانی رو در پادکست کاکتوس می شنوید. کاکتوس یه پادکست فارسی خوب.

Serie image

برداشت هایی از کتاب رهبری سرالکس فرگوسن که آیه آقاخانی آن را روایت می کند. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

برداشت هایی از کتاب ملت عشق که اعظم نقابی آن را روایت می کند. یک روایت متفاوت و جذاب از این کتاب با صدایی دل نشین که برای شما ماندگار می شود. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

برداشت های مجتبی شایسته از کتاب از صفر به یک پیتر تیل که به صورت پادکست فارسی در کاکتوس منتشر شده است. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

راحله آذری برداشت های خودش را از کتاب شیوه نهنگ برای شنوندگان روایت می کند. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image