play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • Home
  • keyboard_arrow_rightفصل های کاکتوس

فصل های کاکتوس

3 Series


Background

توی این بخش لیست فصل های پادکست کاکتوس رو می بینید. توضیح اینکه هر فصل گوینده خاص خودش و داره، یعنی شما میتونید فصلی رو انتخاب کنید که با گوینده اش ارتباط بهتری برقرار میکنید. ضمن اینکه عنوان اپیزودهای منتشر شده را هم میتونید ببینید.

برای شنیدن این فصل های کاکتوس در کست باکس اینجا رو کلیک کنید. تمام اپیزودهای پادکست کاکتوس رو در castbox میتونید بشنوید.

کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه.

در اپلیکیشن کاکتوس پلاس، پادکست فارسی خوب بشنوید. برای دانلود اپلیکیشن ارزش افزوده ای ما اینجا رو کلیک کنید.

این پادکست، برداشت هایی از کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی است. گوینده این پادکست  الهه کاشانی است. این پادکست توسط پادکست کاکتوس در گروه رسانه ای هیواد تولید و منتشر می شنوید. کاکتوس یه پادکست فارسی خوب هست که میخواد حال دنیا جای بهتری واسه زندگی کردن برای همه باشد. اثر مرکب به تقر تغییرات کوچک در زندگی اشاره می کند. یه تغییر کوچک میتواند در بلند مدت اثرات بزرگی روی زندگی انسان بگذارد. این کتاب مثال های متفاوتی می آورد و مواردی که برای ایجاد تغییرات کوچک لازم است را توضیح می دهد. ما در هر اپیزود تلاش می کنیم یکی از این موارد را بررسی کنیم. برداشت خوانی نوعی اجرای متفاوت از یک کتاب است که به غیر از مطالب اصلی کتاب، برداشت های شما در ارتباط با آن کتاب را توضیح می دهد. پادکست کتاب اثر مرکب یک برداشت خوانی از این کتاب است که تفاوت زیادی با کتاب های صوتی دارد. کتاب صوتی صرفا مطالعه کتاب می باشد.

Serie image

برداشت هایی از کتاب ملت عشق که اعظم نقابی آن را روایت می کند. یک روایت متفاوت و جذاب از این کتاب با صدایی دل نشین که برای شما ماندگار می شود. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image

برداشت های مجتبی شایسته از کتاب از صفر به یک پیتر تیل که به صورت پادکست فارسی در کاکتوس منتشر شده است. این فراتر از یک کتاب صوتی است. کاکتوس پادکست فارسی خوب.

Serie image