play_arrow

Featured

پادکست ضرب المثل شتر دیدی ندیدی

محمد قربانی موحد ۰۳ فروردین ۱۴۰۰ 881 4


Background
share close

پادکست ضرب المثل شتر دیدی ندیدی از سری برنامه شهر المثل به تاریخچه ضرب المثل شتر دیدی ندیدی پرداخته است ، که برداشتی آزاد از کتاب ریشه های تاریخی امثال الحکم شادروان پرتوی آملی می باشد .
ضرب المثل ها تاریخچه فرهنگ عامیانه هر ملت و فرهنگ است که پرداخته نشدن به آن باعث فراموشی بخشی از فرهنگ ما می شود و تمام تلاش ما این است که بتوانیم در شناساندن این مهم به مردم سهیم باشیم .
برنامه شهر المثل که پادکست ضرب المثل شتر دیدی ندیدی اپیزود دوم این برنامه هست، توسط احمد اسداللهی نظارت محتوایی می شود ، گویندگی این اثر برعهده محمد قربانی موحد بوده و انتخاب موسیقی ، میکس و ادیت آن توسط محمد حسین منصوری انجام شده است

ضرب‌المثل یا زبانزد گونه‌ای از بیان است که معمولاً تاریخچه و داستانی پندآموز در پس بعضی از آن‌ها نهفته‌است. بسیاری از این داستان‌ها از یاد رفته‌اند، و پیشینهٔ برخی از امثال بر بعضی از مردم روشن نیست، با این حال، در سخن به‌کار می‌روند.

ویکی پدیای فارسی

 

برای شنیدن این اپیزود در کست باکس اینجا رو کلیک کنید. تمام اپیزودهای پادکست کاکتوس رو در castbox میتونید بشنوید.

کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه.

برای دنبال کردن ما در کست باکس اینجا و برای دنبال کردن ما در پادکست اپل اینجا رو کلیک کنید.

سایر اپیزودهای این فصل رو اینجا می تونید گوش کنید.

 

 

Rate it
اپیزود قبلی
رادیو هیواد
play_arrow
share playlist_add
close
  • 412

Featured

پادکست عید نوروز ویژه برنامه رادیو هیواد

احمد اسداللهی ۰۲ فروردین ۱۴۰۰

پادکست عید نوروز ویژه برنامه رادیو هیواد قسمت دوم از سری برنامه بداهه اسدالله بی مخ با موضوع عید تقدیم شما شد ، دراین قسمت سعی داشتیم تا باشوخی با […]

Read more trending_flat

نظرات شما درباره این پادکست (0)

نظرتون رو برای ما بنویسین

Your email address will not be published. Required fields are marked *