play_arrow

رهبری

اپیزود اول فصل رهبری (الکس فرگوسن)

آیه آقاخانی ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ 491 4


Background
share close

این اپیزود به مقدمه ای از زندگی سرالکس فرگوسن و داستان جذاب نگارش کتاب رهبری می پردازد. فرگوسن توضیح میدهد که این کتاب حاصل صحبت های او با مایکل موریتز است. کتاب رهبری داستانی متفاوت با ۳ کتاب دیگر فرگوسن که چاپ شده است دارد. این کتاب نوعی جمع بندی درباره اطلاعاتی است که از زندگی شخصی ام و همچنین مدیریت تیم های مختلفبه دست آورده ام.

پی بردن به راز اینکه چگونه میتوان با کمک یک توپ گرد به موفقیت دست یافت، بسیار متفاوت تر از چالش هایی است که پیش روی رهبران شرکت هایی اپل یا مایکروسافت قرار دارد. با این حال ویژگی های مشترکی میان تمامی برنده ها و همچنین سازمان هایی که رهبرشان به دنبال پیروز شدن هستند، وجود دارد. 

برخلاف جان وودن که در تمام دوره های فعالیت های خود از هرم موفقیت خود بهره می برد من هرگز از یک الگوی مشخص و یا دستورالعمل کلی بهره نبردم.

الکس فرگوسن

سر الکس فرگوسن مربی نامدار فوتبال بریتانیایی و مربی سابق باشگاه منچستر یونایتد است. او به عنوان یکی از بهترین مربیان تاریخ شناخته می‌شود و در طول ۲۷ سال مربیگری خود ۳۸ جام به دست آورد که شامل ۱۳ بار قهرمانی لیگ انگلیس و دو بار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بوده‌است.

برای شنیدن این اپیزود در کست باکس اینجا رو کلیک کنید. تمام اپیزودهای پادکست کاکتوس رو در castbox میتونید بشنوید. 

کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه.

در اپلیکیشن کاکتوس پلاس، پادکست فارسی خوب بشنوید. برای دانلود اپلیکیشن ارزش افزوده ای ما اینجا رو کلیک کنید.

 

Tagged as: , , , , , , , , , .

Rate it
Previous episode
Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *