play_arrow

Featured

اپیزود اول رادیو سیگنال

علیرضا چهارلنگ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ 146


Background
share close

بورس کلیدواژه ی این روزهای جامعه ایران شده است. افراد با نگاه های مختلف به این پدیده نگاه می کنند. حجم نقدینگی وارد شده در بورس به حدی رشد یافته، که در کمتر از یکسال شاخص کل یک تجربه یک میلیونی را به خود می بیند. اما واقعا تا کجا این رشد ادامه دارد؟ اگر وارد بورس نشده ایم، زمان درست ورود چه موقعی هست؟ چه سهمی را بخریم؟ از کجا سیگنال بگیریم؟ به چه کسی اعتماد کنیم؟ به گروه های تلگرامی اعتماد کنیم؟

ما در این اپیزود از پادکست کاکتوس که به صورت گفتگو محور تولید شده است ؛ تلاش می کنیم تا مفاهیم پایه ای در ارتباط با بورس را عنوان کنیم. یک گپ و گفت خودمانی در ارتباط با بورس برای علاقه مندان به سرمایه گذاری داریم. و تلاش می کنیم تا هر هفته با انتشار یک اپیزود به بررسی بازار بورس و آموزش های مرتبط به آن بپردازیم.

 

 

کاکتوس یک همراه مطمئن برای مسیر پرچالش سرمایه گذاری در کنارشما هست. در این مسیر تنها نیستید و می توانید روی ما حساب کنید.

رادیو سیگنال

ما قصد نداریم به شما سیگنال خرید یا فروش بدهیم. ما فقط نقش یک مشاور را در کنار شما داریم تا شما با خیالی آسوده معامله کنید. پس اگر سوالی دارید از ما بپرسید. ما تلاش می کنیم در اپیزودهای بعدی به شوال های شما جواب بدهیم. رادیو سیگنال حاصل تلاش کاکتوسی ها برای گسترش فرهنگ سرمایه گذاری در بورس است.

 

برای شنیدن این اپیزود در کست باکس اینجا رو کلیک کنید. تمام اپیزودهای پادکست کاکتوس رو در castbox میتونید بشنوید.

کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه. در اپلیکیشن کاکتوس پلاس، پادکست فارسی خوب بشنوید.

برای دانلود اپلیکیشن ارزش افزوده ای ما اینجا رو کلیک کنید.

 Rate it
Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *